Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tricolor 5 mm -rola 100 m
- Număr anunț
- DA22790361
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI (CUI 4266081)
- Furnizor / câștigător
- LIVEROM ENTERPRISES SA (CUI RO18830570)
- Cod CPV
- 39561000-2 · Tul, dantela, panglicarie, pasmanterie si broderie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 13:12
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.600 RON
din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro