Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare SF/CF pentru accesare fonduri POPAM

Număr anunț
DA22792072
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Furnizor / câștigător
INTERGROUP ENGINEERING SRL (CUI RO13215737)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.000 RON
Valoare atribuită
98.000 RON
Data publicării
09.04.2019 14:26
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.000 RON

din 95.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.