Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pivot VW T5 2012

Număr anunț
DA22801895
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
Furnizor / câștigător
SECADA S.R.L. (CUI RO14297174)
Cod CPV
35420000-4 · Piese de vehicule militare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118 RON
Valoare atribuită
118 RON
Data publicării
10.04.2019 13:40
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118 RON

din 118 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.