Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA DUBLU ADEZ. 50MMX10M(45610)

Număr anunț
DA22791926
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "ION LUCA" VATRA DORNEI (CUI 4742037)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,08 RON
Valoare atribuită
39,08 RON
Data publicării
09.04.2019 14:19
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,08 RON

din 39,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.