Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa frigotehnistului VTB-5B-I

Număr anunț
DA22789397
Autoritate contractantă
SOCIETATEA TRANSPORT URBAN RESITA SRL (CUI RO36871978)
Furnizor / câștigător
KUBITECH SRL (CUI RO8508803)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
611,52 RON
Valoare atribuită
611,52 RON
Data publicării
09.04.2019 12:30
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

611,52 RON

din 611,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.