Ofertă acceptată Cumpărare directă

Substante dezinfectante

Număr anunț
DA22798689
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala a Municipiului Pitesti (CUI 27302116)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.945,90 RON
Valoare atribuită
1.945,90 RON
Data publicării
10.04.2019 11:27
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.945,90 RON

din 1.945,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.