Ofertă refuzată
Cumpărare directă
BURGHIU SDS
- Număr anunț
- DA22798471
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
- Cod CPV
- 31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37,80 RON
- Valoare finală
- 37,80 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 11:18
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.