Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de consultanță și întocmire analize de risc la securitatea fizică
- Număr anunț
- DA22799450
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A STUDENTILOR SIBIU (CUI 5926224)
- Furnizor / câștigător
- MOVAS SECURITAS S.R.L. (CUI 39208725)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 12:00
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro