Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta SSM conform legii 319/06 si HG1425/06

Număr anunț
DA22794748
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Administrare si Exploatare a Pietei Centrale Agroalimentare a Municipiului Campina (CUI RO18171690)
Furnizor / câștigător
MENTIS CONSULT SRL (CUI 14946026)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
10.04.2019 08:40
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.