Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROZI EKG universali pt. monitorizare ( adulti ) SKINTACT - AUSTRIA *OFERTA SPECIALA*

Număr anunț
DA22800023
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
976 RON
Valoare atribuită
1.001 RON
Data publicării
10.04.2019 12:24
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.001 RON

din 976 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.