Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse servicii de intretinere si de reparare

Număr anunț
DA22799073
Autoritate contractantă
Garda de Coasta (CUI 29521430)
Furnizor / câștigător
MIRA TELECOM S.A. (CUI RO11123297)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.925 RON
Valoare atribuită
5.925 RON
Data publicării
10.04.2019 11:44
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.925 RON

din 5.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.