Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cataloage, Carnete de elev
- Număr anunț
- DA22799038
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 728,50 RON
- Valoare atribuită
- 728,50 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 11:43
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
728,50 RON
din 728,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro