Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de curatenie si igienizare

Număr anunț
DA22796626
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA DE DEZVOLTARE COMUNITARĂ PIŞCOLT (CUI 25825682)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.556 RON
Valoare atribuită
2.556 RON
Data publicării
10.04.2019 10:05
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.556 RON

din 2.556 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.