Ofertă acceptată Cumpărare directă

caiet PSI

Număr anunț
DA22793703
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA "DIMITRIE CUCLIN (CUI 3952200)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO13791055)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,50 RON
Valoare atribuită
187,50 RON
Data publicării
09.04.2019 16:14
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 17:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,50 RON

din 187,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.