Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTIINTARE RM;SSM,PV CONTROL, CONTRAV,MAPE ARHIVARE

Număr anunț
DA22793043
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TULCEA (CUI 4705470)
Furnizor / câștigător
TIPO-MEDIA S.R.L. (CUI 14061342)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.991,25 RON
Valoare atribuită
1.991,25 RON
Data publicării
09.04.2019 15:21
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.991,25 RON

din 1.991,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.