Ofertă acceptată Cumpărare directă

Circulaţie în ambele sensuri — Indicator rutier + Conuri PVC.

Număr anunț
DA22801163
Autoritate contractantă
SC CITADIN ZALAU SRL (CUI RO27243753)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
Cod CPV
34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.042,18 RON
Valoare atribuită
1.042,18 RON
Data publicării
10.04.2019 13:12
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.042,18 RON

din 1.042,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.