Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru
- Număr anunț
- DA22801034
- Autoritate contractantă
- Comuna Ion Corvin (CUI 5515059)
- Furnizor / câștigător
- GAVRILĂ SIMONA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36611919)
- Cod CPV
- 92312110-5 · Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 13:07
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro