Ofertă acceptată Cumpărare directă

1.50L BORSEC APA CARBO

Număr anunț
DA22792724
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI RO1909840)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
866,40 RON
Valoare atribuită
866,40 RON
Data publicării
09.04.2019 15:02
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

866,40 RON

din 866,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.