Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale necesare echiparii platformei aeriene ATM-1 BB/N

Număr anunț
DA22788062
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
ELINKTRON TECHNOLOGY SRL (CUI RO24205178)
Cod CPV
32562000-0 · Cabluri cu fibre optice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.539 RON
Valoare atribuită
5.539 RON
Data publicării
09.04.2019 11:34
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.539 RON

din 5.539 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.