Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lactate

Număr anunț
DA22807333
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. SPIRIDON (CUI 3127433)
Furnizor / câștigător
ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
Cod CPV
03333000-4 · Lapte de vaca proaspat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.083 RON
Valoare atribuită
2.083 RON
Data publicării
11.04.2019 09:48
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.083 RON

din 2.083 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.