Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii reparatie laptop
- Număr anunț
- DA22806481
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- TI SISTEM S.R.L. (CUI RO16116886)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250 RON
- Valoare atribuită
- 250 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 09:08
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250 RON
din 250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro