Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie peste viu

Număr anunț
DA22802994
Autoritate contractantă
Comuna Albota (CUI 4122159)
Furnizor / câștigător
RONA BUSINESS COMPANY SRL (CUI 32229070)
Cod CPV
03311000-2 · Pesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.250 RON
Valoare atribuită
24.250 RON
Data publicării
10.04.2019 14:28
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.250 RON

din 24.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.