Ofertă acceptată Cumpărare directă

FREDER COMUTATOR

Număr anunț
DA22802912
Autoritate contractantă
SERVICIUL LOCAL "ECO VALEA MUNTELUI COMANESTI (CUI 40101462)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31214000-9 · Comutatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,28 RON
Valoare atribuită
17,28 RON
Data publicării
10.04.2019 14:24
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,28 RON

din 17,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.