Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acid poliglicolic Surgicryl (PGA), fara ac, USP 1, fir 150cm
- Număr anunț
- DA22804487
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- ASTRA GENERAL MED SRL (CUI RO27004721)
- Cod CPV
- 33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,96 RON
- Valoare atribuită
- 117,96 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 15:40
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
117,96 RON
din 117,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro