Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Rotavirus Ag CASETA; Clostridium difficile Toxin A+B, Anti HCV, test rapid caseta
- Număr anunț
- DA22801520
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI RO23068692)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311,25 RON
- Valoare finală
- 311,25 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 13:26
- Data finalizării
- 11.04.2019 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.