Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Extindere rețea distribuție apă în satul Pietrosu, comuna Tătăruși, județul Iași
- Număr anunț
- DA22801869
- Autoritate contractantă
- COMUNA TATARUSI (CUI 4541408)
- Furnizor / câștigător
- GECO-CONSTRUCT SRL (CUI RO15265456)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462.950 RON
- Valoare atribuită
- 462.950 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 13:39
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462.950 RON
din 462.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro