Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,6% sub estimat
Multifunctional INKJET CISS EPSON L565
- Număr anunț
- DA22789618
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SAT HURDUGI (CUI 28342674)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.674,83 RON
- Valoare atribuită
- 2.525,25 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 12:38
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 16:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.525,25 RON
din 2.674,83 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 149,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.