- Număr anunț
- DA22791094
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL REZIDENTIAL SFINTII APOSTOLI PETRU SI PAVEL BRAILA (CUI 4205742)
- Furnizor / câștigător
- ANA & CORNEL SRL (CUI 5878224)
- Cod CPV
- 15131210-0 · Jambon afumat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 225,50 RON
- Valoare finală
- 225,50 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 13:42
- Data finalizării
- 11.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.