Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pastarnac proaspat
- Număr anunț
- DA22789856
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- STRELITIA SRL (CUI RO4853620)
- Cod CPV
- 15331100-8 · Legume proaspete sau congelate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.263,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.263,50 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 12:48
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.263,50 RON
din 2.263,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro