Ofertă acceptată Cumpărare directă

SMANTANA 32% 900GR

Număr anunț
DA22806553
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA "DR. ELENA POPOVICI (CUI 15778443)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76,80 RON
Valoare atribuită
76,80 RON
Data publicării
11.04.2019 09:12
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76,80 RON

din 76,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.