Ofertă acceptată Cumpărare directă

Branzoaica

Număr anunț
DA22808884
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.9 (CUI 3126608)
Furnizor / câștigător
ANDRA STAR SRL (CUI RO13226647)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254,37 RON
Valoare atribuită
254,37 RON
Data publicării
11.04.2019 10:50
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,37 RON

din 254,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.