Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA22803692
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 BISTRITA (CUI 29873429)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15813000-0 · Alimente pentru micul dejun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.229,75 RON
Valoare atribuită
2.229,75 RON
Data publicării
10.04.2019 14:57
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.229,75 RON

din 2.229,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.