Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORNULETE ASORTATE 50 GR. PLACINTA CU FRUCTE 70 GR

Număr anunț
DA22801026
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA MEDICALA BRAILA (CUI 14248716)
Furnizor / câștigător
ALFINO PROD SRL (CUI 5772001)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515,20 RON
Valoare atribuită
515,20 RON
Data publicării
10.04.2019 13:07
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515,20 RON

din 515,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.