Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU Y 3/4 bronz

Număr anunț
DA22810745
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
Furnizor / câștigător
CORADIA STAR SRL (CUI RO5260958)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
11.04.2019 11:59
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.