Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INCHEIEREA POLITEI RCA CU O VALABILITATE DE 12 LUNI PENTRU AUTOTURISMUL A3581
- Număr anunț
- DA22810023
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 341 RON
- Valoare atribuită
- 341 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 11:33
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
341 RON
din 341 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro