Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de reparare a pneurilor, montare si echilibrare, vulcanizare, reparare
- Număr anunț
- DA22805688
- Autoritate contractantă
- SC SALUBRITATE PUBLICA URBANA CURTEA DE ARGES SRL (CUI RO27300824)
- Furnizor / câștigător
- IANA MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 20417046)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 790 RON
- Valoare atribuită
- 790 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 08:18
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
790 RON
din 790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro