Ofertă refuzată
Cumpărare directă
OxidIce Air b- dezinfectant rapid de nivel inalt prin pulverizare (testat pe Clostridium difficile
- Număr anunț
- DA22803304
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI RO11324711)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare finală
- 1.300 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 14:41
- Data finalizării
- 11.04.2019 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.