Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM REFERAT NR 4076/10.04.2019 - MATERIALE INSTALATII APA

Număr anunț
DA22803286
Autoritate contractantă
Comuna Danesti (CUI 4510452)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
44163160-9 · Conducte de distributie si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,85 RON
Valoare atribuită
163,85 RON
Data publicării
10.04.2019 14:40
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,85 RON

din 163,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.