Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCALTAMINTE

Număr anunț
DA22804147
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
Furnizor / câștigător
INTREP.FAMILIALA KOVACS-KINGS (CUI RO8950960)
Cod CPV
18820000-3 · Incaltaminte pentru sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.948,73 RON
Valoare atribuită
1.948,73 RON
Data publicării
10.04.2019 15:20
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.948,73 RON

din 1.948,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.