Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set saci de aspirator PHILIPS, S-Bag FC8021/03
- Număr anunț
- DA22801153
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 18936000-9 · Saci textili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270,55 RON
- Valoare atribuită
- 270,55 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 13:12
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
270,55 RON
din 270,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro