Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Papuci de unica folosinta (produs hotelier)
- Număr anunț
- DA22800155
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
- Cod CPV
- 18813200-3 · Papuci de casa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.040 RON
- Valoare atribuită
- 1.040 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 12:29
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.040 RON
din 1.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro