Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie materiale protectia muncii

Număr anunț
DA22799027
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
FEELBOX RO SRL (CUI 38362385)
Cod CPV
18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.153,47 RON
Valoare atribuită
6.153,47 RON
Data publicării
10.04.2019 11:42
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.153,47 RON

din 6.153,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.