Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie articole muzeu
- Număr anunț
- DA22810003
- Autoritate contractantă
- Directia Cultura si Sport Mangalia (CUI 31533976)
- Furnizor / câștigător
- GORGONA DESIGN SRL (CUI RO15576460)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 709,50 RON
- Valoare atribuită
- 709,50 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 11:33
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
709,50 RON
din 709,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro