Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet coli freelife merida cream

Număr anunț
DA22807402
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
MACH PRINT SRL (CUI RO11573933)
Cod CPV
30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
976 RON
Valoare atribuită
976 RON
Data publicării
11.04.2019 09:51
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

976 RON

din 976 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.