Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,8% sub estimat
consumabile pentru injectomatul de contrast SALIENT
- Număr anunț
- DA22804689
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.320 RON
- Valoare atribuită
- 5.170 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.04.2019 15:55
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.170 RON
din 5.320 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 150 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.