Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DIVERSE

Număr anunț
DA22804473
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Casa Rozei (CUI 24930523)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254,84 RON
Valoare atribuită
254,84 RON
Data publicării
10.04.2019 15:40
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,84 RON

din 254,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.