Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIX GEL CU RADIERA ECADA

Număr anunț
DA22803821
Autoritate contractantă
COMUNA DOROLT (CUI 3963889)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,35 RON
Valoare atribuită
15,35 RON
Data publicării
10.04.2019 15:02
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15,35 RON

din 15,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.