Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN LICHID 500 ML

Număr anunț
DA22803192
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
MDS CONSULTING (CUI RO30376024)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386 RON
Valoare atribuită
1.386 RON
Data publicării
10.04.2019 14:36
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386 RON

din 1.386 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.