Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet papetarie consumabile

Număr anunț
DA22803177
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL MOFTINU MIC (CUI 17306854)
Furnizor / câștigător
TIMACO SRL (CUI RO2385558)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
721,25 RON
Valoare atribuită
721,25 RON
Data publicării
10.04.2019 14:36
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

721,25 RON

din 721,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.