Ofertă refuzată Cumpărare directă

Creion grafit HB cu guma 1112 Faber-Castell

Număr anunț
DA22802226
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 5077668)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
30192130-1 · Creioane (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430,70 RON
Valoare finală
1.430,70 RON
Data publicării
10.04.2019 13:54
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.